• 0
prev
next

Стартував 11 виробничий сезон

20.03.2018

News image

В Агроф’южн почався 11-й сезон вирощування та переробки томатів. 16 березня ми розпочали сівбу насіння томатів у тепличних комплексах. Висадку розсади на поля запланували на 25 квітня. За попередні 9 років наші виробничі потужності збільшилися більш ніж у 10 разів, з 61 тисячі тонн у 2008 році до 630 тисяч у 2018. Ми розширили продуктовий асортимент ТМ Інагро новими продуктами: 30/32 HB, 27 SHB, Органічною томатною пастою. Наше нескінченне прагнення до якості та безмежна довіра і повага до наших партнерів залишаються незмінними й надихають нас і далі вдосконалюватися, розвиватися та вирощувати високоякісну томатну пасту.  

Далi

ПІВНІЧНИЙ ЗАВОД ВІДВІДАЛИ СТАРШОКЛАСНИКИ

16.10.2016

News image

Учні випускних класів із Миролюбівської ЗОШ Білозерського району Херсонської області побували на Північному заводі групи компаній Агрофьюжн. Майбутніх випускників познайомили з новітньою технологією переробки томатів. Продемонстрували сучасне обладнання, зокрема, операторську, де розповіли про автоматизовані системи управління підприємством; виробничу лабораторію, де щогодини проводяться дослідження якості томатної пасти, очисні споруди, завдяки яким бережно використовуються природні ресурси, а саме вода. Когось вразили величезні об’єми виробництва, а когось рівень зарплат працівників та соціальні ініціативи компанії, можливості кар’єрного росту та навчання. Всім було цікаво дізнатись робітники яких спеціальностей працюють на такому підприємстві. І це не випадково. Адже за декілька місяців цим молодим людям визначатись з вибором майбутньої професії. Екскурсія виявилась вчасною. Деякі випускники замислились до яких вищих та середніх спеціальних навчальних закладів вступати та на які спеціальності.    

Далi

FSSC 22000. НАГЛЯДОВИЙ АУДИТ ПРОЙДЕНО

2.09.2016

News image

31 серпня 2016 року. Північний та Південний заводи успішно пройшли наглядові аудити, які були проведені компанією SGS Україна. Агрофьюжн успішно підтвердив відповідність системи управління безпечністю готової продукції вимогам стандарту FSSC 22000.  

Далi

ГОТУЄМОСЯ ДО СІВБИ ОЗИМИНИ

25.08.2016

News image

Продовжується планове оновлення сільгосптехніки в Агрофьюжн. До потужних важких тракторів John Deere, що отримали всі підрозділи навесні додано сучасний посівний комплекс John Deere. Це ефективний агрегат, який забезпечує високу точність посіву та дозволить в оптимальні строки проводити сівбу зернових. Завдяки новому комплексу група компаній Агрофьюжн зможе збільшити площі під озимими та виконати всі осінні польові роботи вчасно.

Далi

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА – НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

11.08.2016

News image

Екологічна безпека виробництва – важлива складова всього виробничого процесу Агрофьюжн.  В цьому сезоні з ініціативи Агрофьюжн всі вантажівки, які перевозять томати з поля на заводи, обладнані спеціальними герметичними вкладками. Ці вкладки створені зі спеціальної  сертифікованої ПВХ-тканини, безпечної для контактування з продуктами харчування. Таке обладнання вантажівок сприятиме   збереженню дорожнього покриття та поліпшенню екологічної ситуації, завдяки унеможливленню протікання соку з автомобіля під час транспортування томатів.

Далi

ВИРОБНИЦТВО ТОМАТНОЇ ПАСТИ «ІНАГРО» 2016 РОКУ РОЗПОЧАТО

10.08.2016

News image

У Агрофьюжн розпочалося збирання томатів у всіх відділеннях. Північний  та  Південний заводи стартували 8 серпня. Томати поступають хорошої якості, насиченого кольору та з високим вмістом розчинних сухих речовин. 

Далi
 • В АГРОФЬЮЖН ЗАВЕРШИЛОСЬ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ

  В Агрофьюжн завершилось збирання ранніх зернових. Жнива провели оперативно, без втрат. Завдяки змінам в технології вирощування та застосовані нових рідких добрив середня врожайність по озимому ячменю перевищила минулорічну на 0,8 т/га та склала 5,3 т/га. Врожайність пшениці також зросла на 0,2 т/га і склала 5,5 т/га.

 • РОЗПОЧАЛАСЬ ВИСАДКА РОЗСАДИ У ВІДКРИТИЙ ГРУНТ

  Висадка розсади розпочалась у всіх відділеннях у перших  днях  травня. Нова система зрошення дозволила поліпшити якість розсади та відсоток її приживлюваності на полях до 100%. 

 • ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ТОМАТІВ 2016 РОЗПОЧАТО

  9 березня на обох тепличних комплексах Агрофьюжн розпочалося вирощування розсади томатів для томатної пасті 2016 року. В теплицях введено в експлуатацію нову систему автоматичного поливу та дозування елементів живлення розсади яка дозволить: - підвищити точність та акуратність поливу; - автоматично регулювати температуру води для зрошення; - поліпшення якості розчинення мікродобрив; У цьому році висадка розсади запланована на початок травня і триватиме до 6 червня.

 • В АГРОФЬЮЖН РОЗПОЧАЛИ ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ТОМАТІВ

  Перший етап вирощування томатної пасти ІнагроТМ 2013 року стартував у тепличних комплексах групи компаній Агрофьюжн 16 березня. В Північному та Південному  комплексах одночасно почалася сівба насіння томатів для вирощування розсади шостого сезону. Щоденно в теплицях висаджують 3 мільйони насінин. В цьому сезоні ми вирощуємо більше 87 мільйонів штук розсади. Завдяки ретельній селекції кращих гібридів, з точки зору продуктивності та смаку, а також вдосконаленню арготехнології,  при незмінному обсязі томатів, що мають бути перероблені, ми скоротили кількість розсади майже на 7 відсотків. Висадка розсади почнеться 24 квітня. Цього року ми вирощуємо 3 320 га томатів, застосовуючи принципи сталого розвитку сільського господарства.  

 • СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ AGROFUSION СЕРТИФІКОВАНА ПО FSSC 22000

  Північний і Південний заводи Agrofusion, слідуючи принципу постійного вдосконалення у всіх аспектах діяльності, пройшли аудит і підтвердили відповідність систем управління безпечністю харчових продуктів вимогам міжнародного стандарту FSSC 22000. FSSC 22000 (Система управління безпечністю харчових продуктів) - це новітній стандарт систем менеджменту харчової безпеки, який об'єднує в собі 2 стандарти - ISO 22000:2005 та PAS (Publicly Available Specification) 220:2008 / ISO / ТS 22002-1:2009. Аудит проводився незалежною аудиторською компанією ІП «СЖС Україна», яка є офіційним представником SGS Societe Generale de Surveillance S.a.

 • ЛІТНІЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ МАЛЕЧІ

  У селі Шевченкове Жовтневого району Миколаївської області відкрито дитячий майданчик. Кошти на будівництво майданчика в рамках соціального партнерства виділено Північним заводом. Перший ігровий майданчик Північного заводу дітвора цього села отримала влітку минулого року. А навесні 2012 колектив підприємства зібрав велику добірку книг та подарував Шевченківській сільській бібліотеці. Взагалі ж, між Північним заводом та громадою с. Шевченкове за три роки спільної співпраці склалися справді партнерські відносини. Для потреб школи та цього села було виділено більше 110 тисяч гривень. Керівництво заводу завжди підтримує та надає таку необхідну допомогу сільській громаді.