У агродепартаменті холдингу обробляємо 12 000 га земель в Миколаївській та Херсонській областях. Створений сучасний тепличний комплекс по вирощуванню розсади томатів. Потужний парк томатозбиральних комбайнів РОМАС дозволяє збирати урожай в оптимальні терміни. Якість томатів контролюємо на всіх етапах вирощування.

Продуктивність тепличного комплексу стабільно підвищується, що дозволяє збільшувати висадку томатів на полях розсадним способом: 2008 рік – 30 %, 2009 – 50 %, 2010 – 100 %. У відкритий ґрунт висаджуємо 45-ти і 35-денну розсаду.

Для  вирощування томатів використовуються гібриди відомих світових виробників  «HeinzSeed», «Campbells Seeds», «Nunhems», «Syngenta», «Isi Sementi», «Hazera Genetics» першого покоління (F1). Гібридний склад підбирається під томатний конвеєр по різних групах дозрівання: ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі, середньопізні. У виробництві Agrofusion не використовуються ГМО. На полях застосовуємо засоби захисту рослин провідних світових брендів «Syngenta», «Bayer», «DuРont», «B.A.S.F.», сертифіковані для вирощування томатів і безпечні для навколишнього середовища.

Висока якість томатів забезпечується комплексними заходами у виробництві: насінням гібридів, виведених спеціально для виробництва томатної пасти, власною розсадою, засобами захисту рослин, які використовуються лише для вирощування томатів,  агрохімічним аналізом ґрунтів, розрахунками потреби в мінеральних добривах, сучасними технологіями, відповідними GlobalG.А.Р.

На полях Agrofusion використовується краплинне зрошування та дощування.

Всі поля холдингу розташовані в радіусі 50-ти км від переробних заводів, що дозволяє доставляти сировину свіжою та якісною.

 

1 9 2
13 3 4