Продукція Agrofusion сертифікована для поставок в Україну та країни ЄС

Філософія Agrofusion - забезпечення високої якості продукції на всіх етапах виробництва, від насіння для вирощування розсади до томатної пасти ТМ «Інагро».

Для підвищення якості томатів в сезоні 2011 року проводиться підготовка до сертифікації сільгосппідрозділів холдингу у відповідності стандарту GlobalG.А.Р.

На двох заводах холдингу, «Південному» та «Північному», впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів (НАССР ISO 22000, ISO 9001), яка дозволяє мінімізувати ризики в контрольних критичних точках виробничого процесу і гарантувати безпеку та стабільну якість виготовленої продукції.

Висока якість і безпека пасти гарантовані найсучаснішою технологією виробництва, новітнім устаткуванням і високим рівнем підготовки персоналу. На підприємстві ефективно працює система внутрішнього навчання, при цьому велика увага приділяється підвищенню професійного рівня працівників Agrofusion.

Томатна паста «Інагро» – успішно сертифікована. Підприємства групи компаній пройшли Аудит постачальника  Coca-cola, PepsiCo, Nestle, Unilever, HJ Heinz.

Відмінним підтвердженням високої якості продукції Agrofusion стала перемога в  українському національному конкурсі якості „100 кращих товарів України”. Томатна паста 36% «Інагро» — удостоєна Диплома переможця конкурсу.

certificat1 certificat2 certificat3certificat4