Вирощування

МИ ВІРИМО, ЩО ЯКІСТЬ ТОМАТНИХ ПРОДУКТІВ ІНАГРОТМ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАСІННЯ ТОМАТІВ.

Саме тому ми повністю контролюємо процес вирощування: від турботи про розсаду в теплицях до збирання томатів на полі. Ми вирощуємо органічні та звичайні томати на 32 000 га зрошуваних полів на півдні України. Здійснюючи правильну сівозміну, забезпечуючи цілодобову технічну підтримку, агрономічний та логістичний контроль, ми збираємо томати в найкращий час для того, щоб зберегти запах і смак свіжих помідорів для томатних продуктів ІнагроTM.

Теплиці

Теплиці

Томати в Агроф’южн починають своє життя в теплицях, коли насіння відбирають і пророщують в розсаду. Наші теплиці здатні виростити більш ніж 190 мільйонів саджанців розсади за сезон.

Поля

Поля

Ми здатні культивувати 750 000 тонн свіжих томатів за сезон. Ми самостійно вирощуємо та висаджуємо на полях розсаду. Завдяки крапельній системі зрошування ми ефективно поставляємо томатам потрібну кількість води та мінімізуємо використання добрив.

Збирання врожаю

Збирання врожаю

Коли томати досягають ідеальної зрілості, ми збираємо їх та доставляємо на заводи. Якість продукції Агроф’южн залежить від свіжості зібраних томатів, тому час від збирання на полях до переробки не перевищує чотирьох годин, а контроль здійснюється спеціальним мобільним додатком.

GLOBALG.A.P.

GLOBALG.A.P.

Слідуючи належній практиці ведення земельного господарства, ми орієнтуємось на раціональне вирощування томатів. Вся наша агро-діяльність сертифікована згідно зі світовим стандартом GlobalG.A.P.